Завантаження. Будь ласка зачекайте ...
ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР
м. Черкаси
вул. Припортова 34
10:00-23:00
без вихідних
+38 (0472) 72-72-61
Адміністрація м.Черкаси
+38 (044) 494-04-90
Головний офіс м.Київ
Lady - білизна, купальники, одяг для дому колекцій відомих брендів
У нашому магазині ви зможете знайти для себе відповідну нижню білизну, купальники, одяг для дому серед колекцій відомих брендів виробництва Італії, Франції, Прибалтики, а це означає, що у вас завжди буде можливість вибрати щось нове і чудово прекрасне.
Білизна
Поверх: 2 , Мiсце: 201
Всі жінки в глибині душі чарівні кокетки, які не забувають про те, що в даний момент надіто під одягом, а елемент грайливого і витонченого образу - це гарне доповнення у вигляді нижньої білизни. Саме нижня білизна - це якась таємнича сила сексуальної енергії, невидима, прихована від сторонніх очей павутинка, яка робить жінку особливо чарівною. Кожна деталь образу здатна вселити більше впевненості і почуття досконалості. Приваблива білизна, улюблений наряд, високі підбори і тонкий аромат парфумів - і всі чоловіки готові із завмиранням дивитися вам услід!

Як сказав Оскар Уайльд: «Царство жінки - це царство ніжності, тонкості і терпимості». Бути красивою - природний стан жінки, а любов і м'якість - головна зброя ніжної статі.

Завдання магазину LADY - надати якісну жіночу нижню білизну за доступними цінами. Прямі поставки з фабрики. Широкий асортимент від 40 до 65 розміру.

Цінуємо абсолютно кожного клієнта, і будемо раді бачити Вас в числі наших постійних покупців!