м. Черкаси
вул. Припортова 34
10:00-23:00
без вихідних
+38 (0472) 72-72-61
Адміністрація м.Черкаси
+38 (044) 494-04-90
Головний офіс м.Київ
+38 (0472) 72-72-61
Адміністрація м.Черкаси
+38 (044) 494-04-90
Головний офіс м.Київ
Вiртуальный тур
по ТРЦ «Днипро-Плаза»
Плани поверхів
та розташування

Торгово-розважальний центр «Дніпро-Плаза»

Торгово-розважальний центр Дніпро Плаза відкрито в грудні 2008 року і зараз вiн є найбільшим діючим центром у місті Черкаси. Загальна площа ТРЦ становить 18 000 кв.м. Зона розваг включає: дитячий розважальний центр, 4-х зальний кінотеатр, фуд-корт, боулінг, фітнес-центр. Повний спектр сфери послуг створить комфорт і заощадить Ваш час в ТРК Дніпро Плаза. Супермаркет мережі магазинів «Велмарт», Дитячий торгово-розважальний центр, Мережа магазинів престижної парфумерії та косметики, Багатозальний кінотеатр IMAX Мультиплекс, Спортивно - оздоровчий комплекс, Боулінг - клуб, Мережа ресторанів японської кухні, Мережа ресторанів швидкого обслуговування, Мережа ресторанів Fast Food, Музика, відео, чай, кава, шоколад, тютюн, преса, квіти, декор, бежутерія, сувеніри, аптечний супермаркет, та інші оператори сфери послуг. Смачно і ситно нагодують Вас кращі кухарі кафе і ресторанів нашого торгово-розважального комплексу.

ТРЦ Дніпро Плаза забезпечує комфортні умови для здійснення покупок і відпочинку всією сім'єю

Завантаження плеєра...


Щодня ТРЦ відвідують від 10 000 до 12 000 покупців


У ТРЦ відвідувачам пропонується найширший в м Черкаси асортимент товарів - продукти харчування, модний одяг і взуття, парфуми, білизна, шкіргалантерея, дитячі товари, побутова техніка, товари для дому, сувенірна продукція, диски, журнали та багато іншого. Зона розваг включає: дитячий розважальний центр, 4-х зальний кінотеатр, фуд-корт, боулінг, фітнес-центр.

Парковка по фасаду будівлі: 300 машино-місць. Знаете скiльки це? Розкрийте спойлер!


ТРЦ розташований в самому густонаселеному (70 тис.) житловому мікрорайоні міста «Митниця», в 5 хвилинах від центру міста.В даний час Черкаський регіон є привабливим для розвитку мереж рітейл-операторів з урахуванням поступового відновлення промисловості регіону і поліпшення платоспроможного попиту населення. Так, за даними Держкомстат України за підсумками 1 півріччя 2011 при середньому зростанні роздрібних продажів в Україні на 15,0%, зростання роздрібних продажів в Черкаському регіоні склав 20,7% і є другим за темпами зростання після Києва. Присутність великих "якірних" рітейл-операторів: супермаркет «Велмарт», мережа парфумерно-косметичних магазинів «Брокард», ювелірний супермаркет «Заріна», Супермаркет цифрових технологій «MOYO», дитячий супермаркет і розважальний центр «FLY KIDS», 4-х зальний кінотеатр «Мультиплекс» і 5 - D кінотеатр, боулінг-клуб «Космос боулінг», фітнес-центр «Дніпро Плаза Gym».

Вигідні умови співпраці при укладанні довгострокових договорів оренди i маркетингова підтримка


У липні-серпні 2011 р в ТРЦ здійснено частковий ре-концепт і завершена реконструкція площ 2-го поверху з формуванням і відкриттям нової торгової «Галереї - Пьяцетти». Новий зонінг площ 2-го поверху спрямований на збільшення торговельних площ ТРЦ на 800 кв. м, а також нові можливості для покупок у магазинах галереї, комфортні умови для відвідувачів ТРЦ, атмосферу для сімейного відпочинку з дітьми. Планування площ і іміджевий концепт торгової «Галереї - Пьяцетти» після завершення реконструкції додається.

Пропонуємо Вашій компанії розглянути можливість розміщення в ТРЦ «Дніпро-Плаза» Перейдіть на потрібний поверх, дізнайтеся розташування об'єктів, площу, номер, та вільні місця
м Черкаси, вул.Припортова, 34
З 10:00 до 23:00, без вихідних
+38 (0472) 72-72-61
+38 (044) 494-04-90
10:00-23:00
без вихідних
Пожалуйста, подождите . . .